RK73H1ETTP2003F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2003F
JLCPCB Part #
C173358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS