RK73B2ETTD163J
MFR.Part #
RK73B2ETTD163J
JLCPCB Part #
C2575843
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS