HV731JRTTD3002F
MFR.Part #
HV731JRTTD3002F
JLCPCB Part #
C5765151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS