RK73B2ERTTD391J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD391J
JLCPCB Part #
C2595736
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS