RN73R2ETTD1183C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1183C10
JLCPCB Part #
C4210391
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS