RK73B2BTTD912J
MFR.Part #
RK73B2BTTD912J
JLCPCB Part #
C830150
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS