HV732ATTD6343F
MFR.Part #
HV732ATTD6343F
JLCPCB Part #
C4056924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS