RK73B2BTTD6R2G
MFR.Part #
RK73B2BTTD6R2G
JLCPCB Part #
C2575380
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS