RK73B2BTTD621G
MFR.Part #
RK73B2BTTD621G
JLCPCB Part #
C2575405
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS