ERA-8VEB8252V
MFR.Part #
ERA-8VEB8252V
JLCPCB Part #
C5730041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS