RK73B2BTTD433G
MFR.Part #
RK73B2BTTD433G
JLCPCB Part #
C2575352
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS