RN732BTTD93R1D100
MFR.Part #
RN732BTTD93R1D100
JLCPCB Part #
C4195794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS