RK73B2BTTD391J
MFR.Part #
RK73B2BTTD391J
JLCPCB Part #
C719306
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS