SG73P1JTTD3243F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD3243F
JLCPCB Part #
C4027752
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS