RN731JTTD2211F50
MFR.Part #
RN731JTTD2211F50
JLCPCB Part #
C4278170
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS