SG73P2ERTTD161G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD161G
JLCPCB Part #
C6482900
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS