SG73S2BRTTD3163D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3163D
JLCPCB Part #
C7312846
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS