RK73B2BTTD105J
MFR.Part #
RK73B2BTTD105J
JLCPCB Part #
C514873
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS