RK73B2BRTTD913J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD913J
JLCPCB Part #
C4285226
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS