RK73B2BRTTD755G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD755G
JLCPCB Part #
C4263903
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS