RK73B2BRTTD151G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD151G
JLCPCB Part #
C2595680
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS