CRCW12064R22FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12064R22FKEAHP
JLCPCB Part #
C4218463
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS