RK73B2BRTTD120J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD120J
JLCPCB Part #
C4013770
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS