RK73B2BRTTD102J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD102J
JLCPCB Part #
C4250603
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS