AT0805DRE07261RL
MFR.Part #
AT0805DRE07261RL
JLCPCB Part #
C4198808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS