RK73B2ATTD563J
MFR.Part #
RK73B2ATTD563J
JLCPCB Part #
C276129
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS