RK73B2ATTD435J
MFR.Part #
RK73B2ATTD435J
JLCPCB Part #
C316841
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS