RN732BTTD1322A05
MFR.Part #
RN732BTTD1322A05
JLCPCB Part #
C4026032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS