RN73H2ATTD4642B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD4642B25
JLCPCB Part #
C2537431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS