RK73B2ATTD332J
MFR.Part #
RK73B2ATTD332J
JLCPCB Part #
C159916
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS