RN731JTTD1262C25
MFR.Part #
RN731JTTD1262C25
JLCPCB Part #
C4234735
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS