RK73B2ATTD304G
MFR.Part #
RK73B2ATTD304G
JLCPCB Part #
C2575219
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS