RT0805BRB07340KL
MFR.Part #
RT0805BRB07340KL
JLCPCB Part #
C864304
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS