RK73B2ATTD202G
MFR.Part #
RK73B2ATTD202G
JLCPCB Part #
C2575226
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS