RK73B2ATTD1R3J
MFR.Part #
RK73B2ATTD1R3J
JLCPCB Part #
C316719
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS