RK73B2ATTD160J
MFR.Part #
RK73B2ATTD160J
JLCPCB Part #
C316742
Description
-55℃~+155℃ 150V 16Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS