RK73B2ATTD125J
MFR.Part #
RK73B2ATTD125J
JLCPCB Part #
C316829
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS