RN732BTTD1600F100
MFR.Part #
RN732BTTD1600F100
JLCPCB Part #
C4177420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS