RK73B2ATTD112J
MFR.Part #
RK73B2ATTD112J
JLCPCB Part #
C316772
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS