RN73R2BTTD6193C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6193C50
JLCPCB Part #
C4162459
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS