RK73B2ATTD110J
MFR.Part #
RK73B2ATTD110J
JLCPCB Part #
C316738
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS