RK73B2ATTD105G
MFR.Part #
RK73B2ATTD105G
JLCPCB Part #
C2575246
Description
-55℃~+155℃ 150V 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS