SR732ATTD3R83D
MFR.Part #
SR732ATTD3R83D
JLCPCB Part #
C2600269
Description
-55℃~+150℃ 3.83Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS