RK73B2ARTTD910J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD910J
JLCPCB Part #
C4172134
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS