HV732ARTTD7873D
MFR.Part #
HV732ARTTD7873D
JLCPCB Part #
C6967374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS