RK73B2ARTTD303G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD303G
JLCPCB Part #
C4143939
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS