RN732ATTD2433F100
MFR.Part #
RN732ATTD2433F100
JLCPCB Part #
C4118665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS