RK73B2ARTTD185G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD185G
JLCPCB Part #
C2596111
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS