RK73B1HTTC911J
MFR.Part #
RK73B1HTTC911J
JLCPCB Part #
C307013
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS