RK73B1HTTC820J
MFR.Part #
RK73B1HTTC820J
JLCPCB Part #
C306988
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS